



від 52 500 ₴
Pacer SE2BJL HYC – потужний самовсмоктувальний відцентровий насос з гідравлічним приводом. Надійний американський насос Pacer Pumps (серія Heavy Duty) призначений для інтенсивного перекачування чистої та слабозабрудненої води, хімічних розчинів, сільськогосподарських рідин та добрив. Працює від гідравлічного мотора (не потребує електрики чи ДВЗ), тому ідеально підходить для встановлення на трактори, обприскувачі, на машинах для внесення рідких мінеральних добрив та іншу спецтехніку. Перевагами насосу є висока продуктивність, компактні розміри і висока надійність.

Помпа Pacer з гідроприводом для перекачування КАС оптимально підходить для:
Основні переваги помпи Pacer
Помпа з гідромотором
Помпа Pacer з гідроприводом — вдалий вибір, якщо:
Помпа Pacer з гідроприводом для перекачування КАС — це практичне рішення для аграріїв, яким потрібна ефективна гідравлічна помпа без зайвих витрат та складного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pacer Pumps |
| Країна виробник | США |
| Максимальна пропускна здатність | 54.48 куб.м/год |
| Максимальний напір | 23 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Перекачувані середи | Чиста вода, Технічна вода, Живильна вода, Морська вода, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини |
| Максимальна температура робочої рідини | 55 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 57 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | Parker |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 325 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 2" |