



від 51 000 ₴
Професійна мотопомпа SE3BSL-E5.5 розроблена для тривалих навантажень та швидкого перекачування великого об'єму рідини. Відцентровий поліпропіленовий насос стійкий до дії всіх хімічних рідин, що використовуються у сільському господарстві. Привід насоса здійснює двигун промислового призначення LCT CMXX, що дозволяє легко і швидко перекачувати рідкі мінеральні добрива і КАС. Найчастіше ці мотопомпи використовуються для перекачування КАС із залізничних цистерн для заповнення/спорожнення резервуарів об'ємом понад 50 кубічних метрів, для змішування робочої рідини в маткових змішувачах і розчинно-заправних станціях.

Продуктивність: 1136 л/хв (68,1 м3/год)
Діаметр патрубків (вх., вих.): 3" BSP
Максимальна висота подачі: 25 м
Максимальна глибина всмоктування: 8 м
Корпус виготовлений з армованого, корозійностійкого поліпропілену
Модель двигуна: LCT CMXX (для промислового застосування)
Вага: 25 кг
Країна виробник: США

Мотопомпа Pacer SE3BSL-E5.5 володіє значним показником напору і здатна подавати рідину на висоту двадцять п'ять метрів. Виходи на помпі мають діаметр три дюйми (BSP). Чотиритактний бензиновий двигун компанії "LCT" потужність 6,5 л. с. при рівні 3600 обертів за хвилину забезпечить перекачування 1136 літрів рідини за хвилину. Дана модель відрізняється високою якістю збірки. Каркас створений з армованого, корозійностійкого поліпропілену і гарантує жорсткість при будь-якому впливі. Деталі, що контактують з перекачуваним середовищем виконані з неметалевих матеріалів (EPDM) та нержавіючої сталі (марка сталі AISI 316). Виріб володіє невеликими габаритами. Його маса складає всього 25 кілограм ― це забезпечує простоту транспортування, а також високу мобільність.
Професійний двигун LCT CMXX потужністю 6,5 к.с. розроблений для промислового використання. Увібравши в себе передові технології, двигун LCT забезпечує надійність і тривалий термін служби при роботі у вкрай важких умовах. Розрахований на постійну роботу протягом тривалого часу.
Технічні характеристики та переваги
Механізм газорозподілу: одноциліндровий, 4-тактний верхнеклапанний (OHV) двигун з повітряним охолодженням.
Підвищений крутний момент: підвищує продуктивність обладнання за рахунок вироблення більшої потужності.
Повна потужність при 3600 об./хв.: 6,5 к.с.
Робочий об'єм: 208 куб. см.
Ємність паливного бака: 3,6 л.
Споживання палива: 2,1 л/год.
OHV дизайн підвищує ефективність згоряння палива.
Висока літрова потужність.
Легкий запуск завдяки автоматичній системі декомпресії і зручній ручці ручного стартера.
Висока якість матеріалів і спеціальні компоненти, які гарантують надійність і довговічність.
Двигун відповідає найсуворішим світовим екологічним стандартам.
Низька витрата палива і мастила.
Низький рівень вібрації і шуму.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pacer Pumps |
| Країна виробник | США |
| Максимальна пропускна здатність | 68.1 куб.м/год |
| Максимальний напір | 25 м |
| Глибина всмоктування | 8 м |
| Перекачувані середи | Технічна вода, Конденсати, Живильна вода, Морська вода, Хімічно активні речовини, Хімічно нейтральні речовини, Токсичні речовини |
| Максимальна температура робочої рідини | 55 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 57 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Вага | 25 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики приводу | |
| Марка двигуна | CMXX |
| Потужність двигуна | 5.5 кВт |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Витрата палива | 2.1 л/год |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Ємність системи змащування | 0.47 л |
| Масляний датчик | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Висота | 345 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3" |