







1 200 ₴
Змінний катридж AS-310/90, 25 мікрон.
Характеристики:
| Висота: | 90 мм |
| Зовнішній діаметр: | 100 мм |
| Внутрішній діаметр: | 50 мм |
| Ступінь фільтрації: | 25 мікрон |
Призначені для самовсмоктувальних колонок:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cim-Tek |
| Країна виробник | США |
| Висота | 90 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 25 мкм |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 6 міс |