





61 477 ₴
Транспортна ємність G-5000 АГРО об'ємом 5000 л. призначена для використання в сільському господарстві для перевезення і зберігання різних речовин - питної або технічної води, рідких добрив, КАС, хімічних речовин, палива та ін.
Висота ємності - 185 см, довжина - 247 см, ширина - 178,4 см. Діаметр горловини становить 40 см, що дозволяє проводити внутрішню санітарну обробку ємності.
Ємність для перевезення G-5000 АГРО може бути використана в будь-якій галузі - сільському господарстві, в аграрній, харчовій, хімічній чи фармацевтичній промисловості.
Стійкість і міцність транспортної ємності G-5000 АГРО забезпечується формою виробу, потужними ребрами жорсткості і потовщеними стінками. Товщина стінки становить 10 мм (більше, ніж у звичайних горизонтальних бочок серії G).
Пластикова ємність G-5000 АГРО виготовлена в Україні із застосуванням імпортної первинної сировини - харчового поліетилену, безпечна для здоров'я при експлуатації і дозволена для контакту з харчовими продуктами і водою для пиття (є сертифікати і гігієнічні висновки). Властивості речовин, які транспортуються або знаходяться на зберіганні в ємностях, не змінюються, тому що поліетилен хімічно нейтральний.
Матеріал пластикової ємності має високу міцність, стійкий до впливу ультрафіолету і температур в діапазоні -40 ° C - + 60 ° С.
Матеріал
Високоякісний
поліетилен
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Укрхімпласт |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Характеристики | |
| Довжина | 247 см |
| Об'єм | 5000 л |
| Ширина | 178.4 см |
| Висота | 185 см |
| D горловини | 40см |
| Товщина стінки | 10 мм |